דף הבית >> שירותים >> הכנת בטון לצבע אפוקסי
הכנת רצפת בטון זה שלב קריטי בתהליך יישום צבע או ציפוי אפוקסי. לא מעט קבלני אפוקסי חוסכים על ביצוע עבודות ליטוש, מבצעים ליטוש קל בלבד או עובדים עם החומצה.
אי ביצוע עבודת הכנה בצורה יסודית יגרום לכשלון של פרוייקט כולו תוך זמן קצר מאוד. תוך פחות משנה מופעים סדקים ואחרי זה כילופי צבע. חידוש צבע אפוקסי דורש הסרה מלאה של צבע הקיים בעלות גבוה מאוד.
כדי למנוע כשלון של צבע או ציפוי אפוקסי ולהיות בטוחים שקבלן מבצע את כל השלבים כדאי להזמין פיקח או להזמין שירות הכנה מקבלן החיצוני. זה מבטיח ביצוע עבודת הכנת תשתית מקצועית ומונע בעיות עתידיות. צבע אפוקסי יחזיק לאורך שנים גם בתנאים קשים.

אנו מספקים מגוון שירותים לחברות ובעלי מקצוע העוסקים בצביעה או ציפוי
בצבע אפוקסי, הכנה לצבע אפוקסי.
רוצים לעשות צבע אפוקסי לרצפת בטון לבד? תהליך צביע בצבע אפוקסי אינה מסובך אך יש כללים שחייבים להכיר היטב. הכנה טובה של משטח בטון זו מילת מפתח ביישום צבע אפוקסי. משטח חייב להיות נקי משמנים ולכלוכים, יבש, ישר ומחוספס. כדי להסיר צבע או ציפוי אפוקסי ישן, ליישר ולחספס משטח משטמשים במכונת ליטוש. לשטחים עד 100 מטר ומעברים אנו ממליצים על מכונת ליטוש LAVINA20 במשקל 180 ק"ג בעלת שלושה ראשים, למשטחים גדולים מ100 מטר ולבטונים ב' 300 ומעלה אנו ממליצים להשתמש במכונות ליטוש גדולות וקבדות  LAVINA 32 במשקל 430 ק"ג בעלת שישה ראשים, Klindex800 או Klindex 950 שמשקלם קרוב ל500 ק"ג.  קצב עבודה נא בין 20 ל100 מ"ר לשעה ותלוי ברמת גימור, סוג הציפוי הקיים וחוזק של הבטון. כדי למנוע אבק במהלך תהליך הליטוש משתמשים בשואבים מיוחדים מצויידים במערכת ניקוי מסננים אוטומטית והאבק נאיסף ישירות בתוך שק ניילון אטום.
ליישום נכון של פריימר אפוקסי וצבע או ציפוי אפוקסי מומלץ להתייעץ עם המומחים של חברות נירלט או טמבור או ייעוצים טכנים של חברות צבע אחרות.
ליטוש ויישור משטחי בטון, הסרת ציפוים ישנים מהבטון הכנת תשתית לציפוי אפוקסי
ליטוש קרצוף בטון
צבע אפוקסי
מכונת ליטוש בטון, ליטוש בטון
מכונת ליטוש בטון, הסרה צבע אפוקסי ישן
הסרת צבע אפוקסי במכונת ליטוש, ליטוש בטון
ציפוי אפוקסי, צביעה באפוקסי
ליטוש ופוליש לבטון
 
 
       דוא"ל:  Info@tcsi.co.il  |   טלפון\פקס:  074-7020291 | מאמרים |
FacebookYoutube